Free YDS Test Pro -YDS Sınavı FULL v1.1 Latest Version

YDS Test Pro -YDS Sınavı FULL v1.1 Full Version- www.modgame.info is a site that provides about YDS Test Pro -YDS Sınavı FULL v1.1 latest version as well android mod apk game mod, gamemodding, gamesmods, gangster games, , download game android and many more.

Free Download YDS Test Pro -YDS Sınavı FULL v1.1 the latest version game for Android with direct link apk only for free.

if you want to ask, please contact us, we will be happy to assist you. Thank you and enjoy.

You Might Need :

YDS Test Pro -YDS Sınavı FULL v1.1 Full Version

YDS Test Pro v1.1
Requirements: 4.0.3+
Overview: YDS Test Pro, YDS/e-YDS İngilizce sınavına hazırlananlar için tasarlanmış, IOS ve Android uyumlu telefonlarda ve Android tabletlerde çalışan bir uygulamadır. Soru kategorilerinin benzerliğinden dolayı, üniversite sınavına İngilizce’den hazırlananlar için de uygun bir uygulamadır. Online ve Offline olarak kullanılabilir.

YsrDYztEvu_lolPxNYZ8td64cZklzFw-cZgz-z-Q


Çalışmanın tüm içeriği, Türkiye’de en çok satan gramer kitaplarından biri olan, English Grammar adlı kitabın yazarı Yusuf Buz’un editörlüğünde, Neil R., Meghna H. ve Ariyah E. tarafından Londra’da hazırlanmıştır.

Genel özellikler:

•    800 Özgün Soru
•    10 Soru Kategorisi
•    65 Test
•    70,000 Kelimelik İngilizce Metin
•    44,000 Kelimelik Açıklama Metni
•    8,500 Farklı İngilizce Kelime
•    Hızlı Sonuç Tablosu
•    Genel Başarı Grafiği 
•    Test İstatistikleri

YDS’de çıkan on soru kategorisi ile ilgili 800 özgün sorunun bulunduğu bu uygulamada, sınava her yerde ve her zaman hazırlanma imkanı bulacaksınız. Yoğun iş temposunun yanında, zorluk derecesi bir hayli yüksek olan bu sınava hazırlanırken her fırsatı değerlendirebilmeniz gerekir. Dolayısıyla, zaman ve mekana fazla takılmadan, elinizdeki mobil aygıttan soru çözebilecek ve ayrıntılı açıklamalarla hem doğru cevabı anlayacak hem de yeni bilgiler öğrenme fırsatı bulacaksınız.

70,000 kelimelik İngilizce metin içeren eden bu uygulama, birbirinden farklı konularla ilgili 800 soruyla, sizi sadece test etmiyor, yeni kelimeler ve cümle yapılarını öğrenmenize yardımcı oluyor. 44,000 kelimelik Türkçe açıklamalarla da sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini izah eden müthiş bir kaynak özelliğindedir.

Kullanıcının başarı durumu ile ilgili raporları grafikler halinde sunması, uygulamayı değerli kılan diğer bir özelliktir. 
http://www.ydstestpro.com adresinde, uygulamayla ilgili çok sayıda ekran görüntüsü bulunmaktadır. Bu ekran görüntülerinden, uygulamanın her özelliği ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Test sonuçları:

Uygulamanın en faydalı özelliklerinden biri, sonucu test bitiminde kullanıcıya hemen sunmasıdır. Cevaplanan soru sayısı, doğru ve yanlışların adedi ile test bazlı başarı ortalaması grafiklerle gösterilmektedir. Aynı ekranda, Cevapları Gör butonuna basarak ayrıntılı açıklamaların olduğu cevap anahtarını görebilirsiniz. Bir kitapta sonuçlara ve cevaplara bu kadar hızlı ulaşmak mümkün değildir. Dolayısıyla, bu uygulamayla verimliliğiniz daha çok artacaktır.

Cevapları Gör ekranında, orijinal soru metinlerini ve tüm şıkları görebilirsiniz. Cevapladığınız sorulardaki yanlış seçenekler kırmızı renkle, doğru seçenekler de yeşil renkte sunulmuştur. Boş bırakılan sorular da yanlış olarak değerlendirilecektir.

Raporlar:

Raporlar ekranında, 1-3 yıldız arasında, testlerdeki başarı yüzdelerini gösteren grafikler sunulmaktadır. (1 yıldız = %0- %40, 2 yıldız = %41 – %70, 3 yıldız = %71 – %100)

Aynı ekranda, doğru cevaplarla yanlış cevapların oranlarını da göreceksiniz.

Tamamlanan Testlerin Oranı:

Bu ekranda, 10 soru kategorisinden hangi oranda test tamamlamış olduğunuzu grafiklerle görme imkanı bulacaksınız.

This app has no advertisements

More Info:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yds&hl=en

Download Instructions:

https://dailyuploads.net/eyclw1z19t0v
https://dropapk.com/uzph984qkvfm
 

author
Author: 
    game mod, gamemodding, gamesmods, gangster games, gta 4 mods, mad com, microplay, mod, mod game, the darkness,
    Must read×

    Top